نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
خانه » تایلند » اطلاعاتی درباره سرمایه گذاری در تایلند
اطلاعاتی درباره سرمایه گذاری در تایلند

اطلاعاتی درباره سرمایه گذاری در تایلند

اطلاعاتی درباره سرمایه گذاری در تایلند

اطلاعاتی درباره سرمایه گذاری در تایلند

 

تورتایلند در این جا به دوستانی که قصد سرمایه گذاری در خارج کشور و تایلند را دارند اطلاعاتی می دهد .این کشور با توجه به سرمایه گذاری های بسیاری که در آنجا شده به یک قطب صنعتی بزرگ تبدیل شده در آسیا . همراه ما باشید در تور تایلند با اطلاعاتی درباره سرمایه گذاری در تایلند .

 

تلاش های خاصی دولت تایلند برای جلب سرمایه گذارهای خارجی را شروع کرده و در شورای سرمایه گذاری تهسیلات خاص و امتیازات ویژه ای را تصویب کرده است . در سال جارى تقریباً ۸۰ درصد کل درخواست‌هاى امتیازات ویژه از تسهیلات شوراى سرمایه‌گذارى تایلند برخوردار شده است. ۴۶ درصد کل پروژه‌هاى تصویب شوراى سرمایه‌گذارى تایلند مربوط به محصولات الکتریکی، الکترونیک و صنایع سبک بوده است.

تورتایلند ، این کشور که در گذشته صنعت اول جلب توریستم و کشاورزی بوده حالا با سرمایه گذاری ها تبدیل شده به قطب صنعتی در آسیای شرقی که خیلی از سرمایه گذارها سمت این کشور می روند . دولت این کشور امکانات و تسهیلات قابل توجهی به سرمایه گذاران داده و سرمایه آنها را ضمانت می نماید از این رو بسیاری از سرمایه گذاران با حمایت دولت و ارزانی نیروی کار و معافیتهای مالیاتی مختلفی که به سرمایه گذاران داده میشود متمایل به سرمایه گذاری در این کشور میشوند . تورتایلند یکی دیگر از دلایل حضور بسیاری از سرمایه گذاران در تایلند موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن این کشور بین کشورهایی چون چین و تایوان و دیگر کشورهای توسعه یافته جهت مبادلات کالا به نقاط دیگر جهان میباشد . اکنون در تایلند تمامی صنایع مادر راه اندازی شده و در حال بهره برداری میباشد و مرغوبیت کالاهای تایلندی نیز خود به پیشرفت این کشور در این منطقه کمک بسزایی نموده است . تورتایلند با توجه به رشد چشمگیر کشور پادشاهی تایلندمیتوان آینده ایی بسیار روشن را برای آن متصور گردید و به این دلیل است که از تمامی سرمایه گذاران محترم تقاضا داریم قبل از هر گونه سرمایه گذاری بازدیدی از این کشور داشته باشند.یکی دیگر از دلایل حضور بسیاری از سرمایه گذاران در تایلند موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن این کشور بین کشورهایی چون چین و تایوان و دیگر کشورهای توسعه یافته جهت مبادلات کالا به نقاط دیگر جهان میباشد

 

تورتایلند به شما دوست عزیزی که قصد سرمایه گذاری در تایلند را دارید پیشنهادی دارد . برای این که بتوانید تصمیم درست برای سرمایه گذاری در تایلند کنید ابتدا زبان انگلیسی خود را تقویت کنید و سپس برای مدتی به تایلند برو با تورتایلند ببین چگونه است کار و سرمایه گذاری سپس در یک فازی سرمایه گذاری کنید این بهترین روش اولا با یک هزینه یکی دو میلیونی هم دورهای زبان می روی با هر مدرکی که داری و زبان انگلیسی را خوب می کنی و راحت هم اقامت می گیری و دوم اینکه حالا با چشم باز می توانید سرمایه گذاری کنید بنظرم این خیلی بهتر از اینکه بر اساس گفته های دیگران و یکسری فرضیات بخواهید تصمیمی بگیرید .

مطالب مرتبط

خوشمزه ترین غذاهای شرقی در تورتایلند

دیدنی های تور ‍ پاتایا

منبع : com.تورتایلند

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز